| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,382 mm |
| Lăţime | 2,022 mm |
| Înălţime | 1,256 mm |
| Ampatament | 2,600 mm |
| Ecartament faţă / spate | lipsă informaţie |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | lipsă informaţie |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în formă de V / 12 |
| Valve per cilindru / în total | 4/48 |
| Capacitate cilindrică | 5,935 cm cubi |
| Putere maximă | 517 CP @ 6,500 rpm |
| Cuplu maxim | 570 Nm @ 5,750 rpm |
| Raport compresie | 10.7:1 |
| Tracţiune | spate |
| Transmisie | manuală, 6 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 4.5 sec |
| Viteză maximă | 305 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | lipsă informaţie |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 80.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 16.07.2012 |
