
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 5,052 mm |
| Lăţime | 1,968 mm |
| Înălţime | 1,741 mm |
| Ampatament | 2,994 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,679 / 1,691 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 890 / 2,075 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 0 cm cubi |
| Putere maximă | 252 CP |
| Cuplu maxim | 370 Nm |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | automată, 8 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | lipsă informaţie |
| Viteză maximă | lipsă informaţie |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | lipsă informaţie |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 75.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 07.08.2015 |
