
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,922 mm |
| Lăţime | 2,004 mm |
| Înălţime | 1,745 mm |
| Ampatament | 2,975 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,666 / 1,685 mm |
| Garda la sol | 214 mm |
| Volum portbagaj | 500 / 1,716 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | hibrid plug-in (electromotor + benzină) |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 6 |
| Valve per cilindru / în total | 4/24 |
| Capacitate cilindrică | 2,998 cm cubi |
| Putere maximă (benzină) | 286 CP |
| Putere electromotor | 112 CP |
| Cuplu maxim (motor benzină) | lipsă informaţie |
| Cuplu maxim electromotor | 265 Nm |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | automată, 8 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h, regim automat | 5.6 sec |
| Acceleraţie 0-100 km/h, regim pur electric | lipsă informaţie |
| Viteză maximă, regim automat | 235 km/h |
| Viteză maximă, regim pur electric | lipsă informaţie |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban, regim automat | lipsă informaţie |
| Consum energie, urban, regim pur electric | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban, regim automat | lipsă informaţie |
| Consum energie, extra-urban, regim pur electric | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt, regim automat | 2.1 l/100 km |
| Consum energie, mixt, regim pur electric | lipsă informaţie |
| Emisii CO2, regim automat | 49 g/km |
| Emisii CO2, regim pur electric | 0 g/km |
| Capacitate baterii | 0.0 kWh |
| Autonomie cu încărcare completă | 80 km |
| Ultima actualizare a paginii | 04.01.2020 |
