Informaţii automobil:
Chrysler 300
5.7 V8 AWD Automat
DATE TEHNICE:
| Dimensiuni: |
| Lungime | 5,044 mm |
| Lăţime | 1,902 mm |
| Înălţime | 1,484 mm |
| Ampatament | 3,052 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,611 / 1,620 mm |
| Garda la sol | 120 mm |
| Volum portbagaj | lipsă informaţie |
| Motor: |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în formă de V / 8 |
| Valve per cilindru / în total | 2/16 |
| Capacitate cilindrică | 5,654 cm cubi |
| Putere maximă | 363 CP @ 5,200 rpm |
| Cuplu maxim | 534 Nm @ 4,200 rpm |
| Raport compresie | 10.5:1 |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | automată, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: |
| Acceleraţie 0-100 km/h | lipsă informaţie |
| Viteză maximă | lipsă informaţie |
|
|
| Consum şi emisii CO2: |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | lipsă informaţie |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 72.0 litri |
| Preţ şi alte informaţii: |
| Preţ de bază motorizare Chrysler 300 5.7 V8 AWD Automat: | lipsă informaţie |
| Preţ de bază model Chrysler 300: | lipsă informaţie |
| Locaţii asamblare model | Canada (Brampton / Ontario) |
| Start producţie model | Aprilie 2011 |
| | |
| Ultima actualizare a paginii | 04.01.2012 |
Galerie foto Chrysler 300:
DISTRIBUIE ÎN REŢELE SOCIALE: