Informaţii automobil:
Lada 4x4 5 uşi
1.7 Manual
DATE TEHNICE:
| Dimensiuni: |
| Lungime | 4,240 mm |
| Lăţime | 1,680 mm |
| Înălţime | 1,640 mm |
| Ampatament | 2,700 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,440 / 1,420 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 420 / 780 litri |
| Motor: |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 1,690 cm cubi |
| Putere maximă | 81 CP @ 5,000 rpm |
| Cuplu maxim | 128 Nm @ 4,000 rpm |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: |
| Acceleraţie 0-100 km/h | lipsă informaţie |
| Viteză maximă | 137 km/h |
|
|
| Consum şi emisii CO2: |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | 11.2 l/100 km |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 65.0 litri |
| Preţ şi alte informaţii: |
| Preţ de bază motorizare Lada 4x4 5 uşi 1.7 Manual: | lipsă informaţie |
| Preţ de bază model Lada 4x4 5 uşi: | lipsă informaţie |
| Locaţii asamblare model | Rusia (Toliati) |
| Start producţie model | Ianuarie 2000 |
| | |
| Ultima actualizare a paginii | 09.12.2011 |
DISTRIBUIE ÎN REŢELE SOCIALE: