
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,630 mm |
| Lăţime | 1,777 mm |
| Înălţime | 1,432 mm |
| Ampatament | 2,699 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,549 / 1,547 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 470 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 1,595 cm cubi |
| Putere maximă | 122 CP @ 5,000 rpm |
| Cuplu maxim | 200 Nm @ 1,250-4,000 rpm |
| Raport compresie | 10.3:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 6 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 9.9 sec |
| Viteză maximă | 190 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 6.8 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 4.0 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 5.0 l/100 km |
| Emisii CO2 | 117 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 40.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 27.10.2016 |
