
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 3,565 mm |
| Lăţime | 1,630 mm |
| Înălţime | 1,470 mm |
| Ampatament | 2,360 mm |
| Ecartament faţă / spate | lipsă informaţie |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 129 / 367 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 3 |
| Valve per cilindru / în total | 4/12 |
| Capacitate cilindrică | 996 cm cubi |
| Putere maximă | 68 CP @ 6,000 rpm |
| Cuplu maxim | 90 Nm @ 3,400 rpm |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | automată, 4 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 14.0 sec |
| Viteză maximă | 154 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 6.7 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 4.5 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 5.2 l/100 km |
| Emisii CO2 | 122 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 35.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 10.10.2011 |
