| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,466 mm |
| Lăţime | 1,840 mm |
| Înălţime | 1,482 mm |
| Ampatament | 2,695 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,584 / 1,588 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 380 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | diesel |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 1,956 cm cubi |
| Putere maximă | 130 CP @ 4,000 rpm |
| Cuplu maxim | 300 Nm @ 1,750-2,500 rpm |
| Raport compresie | 16.5:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 6 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 8.9 sec |
| Viteză maximă | 210 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | 4.9 l/100 km |
| Emisii CO2 | 127 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 56.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 17.10.2011 |
