| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,370 mm |
| Lăţime | 1,871 mm |
| Înălţime | 1,485 mm |
| Ampatament | 2,662 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,548 / 1,565 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 370 / 1,210 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 3 |
| Valve per cilindru / în total | 4/12 |
| Capacitate cilindrică | 999 cm cubi |
| Putere maximă | 105 CP @ 5,500 rpm |
| Cuplu maxim | 170 Nm @ 1,800-4,250 rpm |
| Raport compresie | 10.5:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 11.2 sec |
| Viteză maximă | 200 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 5.1 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 3.8 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 4.3 l/100 km |
| Emisii CO2 | 99 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 0.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 26.11.2015 |
