| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,740 mm |
| Lăţime | 1,831 mm |
| Înălţime | 1,880 mm |
| Ampatament | 3,105 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,510 / 1,530 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | lipsă informaţie |
| Motor: | |
| Tip motor | diesel |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 1,248 cm cubi |
| Putere maximă | 90 CP @ 4,000 rpm |
| Cuplu maxim | 200 Nm @ 1,500 rpm |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | lipsă informaţie |
| Viteză maximă | 156 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 6.6 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 4.3 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 5.1 l/100 km |
| Emisii CO2 | 136 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 60.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 11.05.2012 |
