
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 3,540 mm |
| Lăţime | 1,641 mm |
| Înălţime | 1,478 mm |
| Ampatament | 2,420 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,428 / 1,424 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 252 / 951 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 3 |
| Valve per cilindru / în total | 4/12 |
| Capacitate cilindrică | 999 cm cubi |
| Putere maximă | 75 CP @ 6,200 rpm |
| Cuplu maxim | 95 Nm @ 3,000-4,300 rpm |
| Raport compresie | 10.5:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 13.2 sec |
| Viteză maximă | 171 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 5.9 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 4.0 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 4.7 l/100 km |
| Emisii CO2 | 108 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 35.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 24.01.2012 |
