
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,905 mm |
| Lăţime | 1,854 mm |
| Înălţime | 1,474 mm |
| Ampatament | 2,874 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,598 / 1,604 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 695 / 1,950 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în formă de V / 6 |
| Valve per cilindru / în total | 4/24 |
| Capacitate cilindrică | 3,498 cm cubi |
| Putere maximă | 306 CP @ 6,500 rpm |
| Cuplu maxim | 370 Nm @ 3,500-5,250 rpm |
| Raport compresie | 12.0:1 |
| Tracţiune | spate |
| Transmisie | automată, 7 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | lipsă informaţie |
| Viteză maximă | lipsă informaţie |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | lipsă informaţie |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 59.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 29.06.2015 |
