
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,656 mm |
| Lăţime | 1,890 mm |
| Înălţime | 1,639 mm |
| Ampatament | 2,873 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,621 / 1,617 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 550 / 1,600 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în formă de V / 0 |
| Valve per cilindru / în total | 4/0 |
| Capacitate cilindrică | 0 cm cubi |
| Putere maximă | 306 CP |
| Cuplu maxim | 370 Nm |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | automată, 9 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 6.5 sec |
| Viteză maximă | lipsă informaţie |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt | 8.1 l/100 km |
| Emisii CO2 | 189 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 0.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 05.07.2015 |
