| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,820 mm |
| Lăţime | 1,835 mm |
| Înălţime | 1,470 mm |
| Ampatament | 2,795 mm |
| Ecartament faţă / spate | lipsă informaţie |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 463 / 523 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 2,359 cm cubi |
| Putere maximă | 178 CP @ 6,000 rpm |
| Cuplu maxim | lipsă informaţie |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 6 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 9.1 sec |
| Viteză maximă | 210 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 11.3 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 6.3 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 8.1 l/100 km |
| Emisii CO2 | 0 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 70.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 13.12.2011 |
