
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,393 mm |
| Lăţime | 1,786 mm |
| Înălţime | 1,557 mm |
| Ampatament | 2,699 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,552 / 1,549 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 488 / 1,547 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | diesel |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 2,143 cm cubi |
| Putere maximă | 136 CP @ 3,200-4,000 rpm |
| Cuplu maxim | 300 Nm @ 1,400-3,000 rpm |
| Raport compresie | 16.2:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | automată, 7 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 9.8 sec |
| Viteză maximă | 210 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 4.7 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 3.5 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 4.0 l/100 km |
| Emisii CO2 | 104 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 50.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 27.10.2016 |
