| Dimensiuni: | |
| Lungime | 3,675 mm |
| Lăţime | 1,604 mm |
| Înălţime | 1,476 mm |
| Ampatament | 2,385 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,410 / 1,418 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 206 / 1,013 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 3 |
| Valve per cilindru / în total | 4/12 |
| Capacitate cilindrică | 999 cm cubi |
| Putere maximă | 75 CP @ 6,500 rpm |
| Cuplu maxim | 95 Nm @ 4,500 rpm |
| Raport compresie | 10.5:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | automată, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 14.9 sec |
| Viteză maximă | 170 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 5.6 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 3.8 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 4.5 l/100 km |
| Emisii CO2 | 99 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 32.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 02.12.2015 |
