
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,626 mm |
| Lăţime | 1,790 mm |
| Înălţime | 2,000 mm |
| Ampatament | 2,794 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,486 / 1,486 mm |
| Garda la sol | 250 mm |
| Volum portbagaj | lipsă informaţie |
| Motor: | |
| Tip motor | diesel |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 2,198 cm cubi |
| Putere maximă | 122 CP @ 3,500 rpm |
| Cuplu maxim | 360 Nm @ 2,000 rpm |
| Tracţiune | integrală |
| Transmisie | manuală, 6 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 15.8 sec |
| Viteză maximă | 145 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 13.6 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 9.7 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 11.1 l/100 km |
| Emisii CO2 | 295 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 75.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 12.12.2011 |
