
| Dimensiuni: | |
| Lungime | 3,885 mm |
| Lăţime | 1,695 mm |
| Înălţime | 1,510 mm |
| Ampatament | 2,510 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,460 / 1,445 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 286 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 3 |
| Valve per cilindru / în total | 4/12 |
| Capacitate cilindrică | 998 cm cubi |
| Putere maximă | 69 CP @ 6,000 rpm |
| Cuplu maxim | 93 Nm @ 3,600 rpm |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h | 15.3 sec |
| Viteză maximă | 155 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban | 5.7 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban | 4.2 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt | 4.8 l/100 km |
| Emisii CO2 | 110 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil | 42.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 02.04.2014 |
