| Dimensiuni: | |
| Lungime | 4,288 mm |
| Lăţime | 1,812 mm |
| Înălţime | 1,615 mm |
| Ampatament | 2,644 mm |
| Ecartament faţă / spate | 1,488 / 1,509 mm |
| Garda la sol | lipsă informaţie |
| Volum portbagaj | 400 / 1,500 litri |
| Motor: | |
| Tip motor | LPG (propan) / benzină |
| Amplasament / număr cilindri | în linie / 4 |
| Valve per cilindru / în total | 4/16 |
| Capacitate cilindrică | 1,364 cm cubi |
| Putere maximă, benzină | 120 CP @ 4,800-6,000 rpm |
| Putere maximă, LPG | lipsă informaţie |
| Cuplu maxim, benzină | 175 Nm @ 1,750-4,800 rpm |
| Cuplu maxim, LPG | lipsă informaţie |
| Raport compresie | 9.5:1 |
| Tracţiune | faţă |
| Transmisie | manuală, 5 trepte |
| Calităţi dinamice: | |
| Acceleraţie 0-100 km/h, benzină | 11.5 sec |
| Acceleraţie 0-100 km/h, LPG | 11.8 sec |
| Viteză maximă, benzină | 188 km/h |
| Viteză maximă, LPG | 188 km/h |
| Consum şi emisii CO2: | |
| Consum combustibil, urban, benzină | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, urban, LPG | 9.7 l/100 km |
| Consum combustibil, extra-urban, benzină | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, extra-urban, LPG | 5.9 l/100 km |
| Consum combustibil, mixt, benzină | lipsă informaţie |
| Consum combustibil, mixt, LPG | 7.3 l/100 km |
| Emisii CO2, benzină | 0 g/km |
| Emisii CO2, LPG | 119 g/km |
| Capacitate rezervor combustibil (benzină) | 54.0 litri |
| Ultima actualizare a paginii | 15.12.2015 |
