Cum funcţionează service-urile auto DAAC Hermes în aceste zile? Anunţ oficial

20 Martie 2020, 07:48
Ilie Toma
În contextul interdicţiilor în vigoare pentru anumite tipuri de întreprinderi, în contextul pandemiei de coronavirus şi situaţiei excepţionale declarate în Moldova, grupul DAAC Hermes vine cu un anunţ oficial vizavi de regimul curent de funcţionale al service-urilor sale auto.
Astfel, în prezent, centrele de deservire tehnică funcţionează într-un regim special, la programare. Personalul este instruit pentru a a respecta toate măsurile de siguranţă în legătură cu situaţia epidemiologică din ţară.

Mai jos expunem lista telefoanelor şi e-mail-urilor pentru programare:

Centrul tehnic Volvo: 022-022-888 sau 069170135, e-mail: Volvoservice@daac-hermes.md
Centrul tehnic Jaguar: 022-023-333 sau 079000414, e-mail: jaguarservice@daac-hermes.md
Centrul tehnic Land Rover: 022-023-333 sau 079000414, e-mail: Maxim.Corovin@daac-hermes.md
Centrul tehnic Mazda: 022-509-490 sau 079612745, e-mail: Sergiu.Neamtu@daac-hermes.md
Centrul tehnic Skoda: 022-406-250 sau 079770947, e-mail: Cornel.Romanciuc@daac-hermes.md
Centrul tehnic Dacia: 022-205-805 sau 078300507, e-mail: Valentin.Crivoi@daac-hermes.md
Centrul tehnic Renault: 022-205-805 sau 078300507, e-mail: renaultservice@daac-hermes.md
Centrul tehnic Nissan: 022-205-824 sau 078300507 - e-mail: Valentin.Crivoi@daac-hermes.md
Centrul tehnic Ford: 022-205-876 sau 078300339, e-mail: Nicolai.Nancovschi@daac-hermes.md
Centrul tehnic Suzuki: 022-205-875 sau 069170135 - e-mail: Dmitri.Cioclea@daac-hermes.md
Centrul tehnic Balti: 0231-88-815 sau 078300523, e-mail: Serghei.Bulavchin@daac-hermes.md
Centrul tehnic Multibrand (Burebista): 078000005 - e-mail: Stepan.Velcev@daac-hermes.md
0
1,273
COMENTARII (0)
Fiţi primul care comentează această ştire!
COMENTARIUL MEU
Trebuie să fiţi logat pentru a putea comenta
Logare | Înregistrare
COMENTARII FACEBOOK
Înapoi
    Logare PiataAuto.md
Login:
Parola:
Memorizeaza-ma
Ai uitat parola?
Eşti nou aici? Atunci înregistrează-te!